נעים להכיר

נעים להכיר

הי, אני מיה רימון או פשוט יה יה, כמו שקוראים לי בבית
אני רפלקסולוגית עם התמחות בנשים בשדה הפוריות, הריון ולידה 

מורה ליוגה עם התמחות בהריון ושיקום אחרי לידה,  מדריכת הכנה ללידה בשיטת פשוט ללדת (היפנובירת'ינג) ומטפלת מגע מוסמכת

YAYA

הדרך שלי אל המקום בו אני נמצאת היום, הוראת יוגה, טיפול בנשים, שדה ההריון והלידה הייתה דרך לא קצרה, תהליך שנמשך על פני כמה שנים טובות. מסע של למידה וחיפוש שהובילו אותי אל המקום המדויק שלי.

לימודי משפטים, התמחות ומבחני לשכה. טיולים ארוכים בעולם, עבודה כמנהלת משאבי אנוש בחברה בינלאומית והידיעה הזו שאני לא במקומי. שיש לי ייעוד אחר בחיים.

עבודה עם נשים, זו הייתה התחושה שהובילה אותי. גם אם אז לא הבנתי לעומק את המשמעות או הצורך של נשים בסביבה ייחודית להן, במעגל תמיכה נשי או הצורך פשוט להיות רגע שוב עצמן. היה שם משהו ברור שקרא לי. 

במהלך חיפושיי למדתי עיצוב פנים. באחד הפרויקטים שלי החלטתי לעצב מרכז לנשים. מקום בו נשים יכולות לקבל טיפולי מגע, בית קפה, הרצאות, ולשהות במקום מותאם רק להן. 

שם בלי לדעת התחלתי לחלום, על מקום שהוא רחם, על מקום לנשים, על מקום משלי.

לאט לאט התחלתי למצוא את מקומי, עזבתי את העבודה, למדתי הוראת יוגה בארץ ובחו"ל. התחלתי ללמד ועם השנים, החיים, והלמידה דברים הזדקקו לכדי העשייה שלי היום.

התמקצעתי ביוגה לנשים, ברפלקסולוגיה עם התמחות בפוריות, הריון ולידה, למדתי עיסוי הריון, שיקום אחרי לידה, איזון אגן והלמידה היא אינסופית. ההעמקה היא אינסופית, כמו העומקים שלנו הנשים.

אני אמא לשלושה מופלאים. נגה בכורתי והתאומיקס שלי נעם ושי לי. מתנות שהעניקו לי רבדים חדשים ותובנות על החיים, נשיות ואמהות.

הסטודיו שלי הוא הלב שלי, הבית שלי.
כל אשה שמגיעה מיוחדת במינה ואני שמחה לפגוש אותה בנקודה בה היא נמצאת במסע שלה.
כל אשה שמגיעה היא חלק בלתי נפרד ומרגש מהמסע האישי שלי.

שלכן, יה יה